Sākums » Pakalpojumi

Pakalpojumi

Lietotāju prasību apkopošana / biznesa analīze

Biznesa procesu analīze ir pats pirmais solis jebkuras vietnes, programmas vai digitālā produkta izstrādes pamatā. Biznesa procesu analīzes laikā tiek noskaidrotas visas biznesa procesa nianses, kas var ietekmēt plānotā produkta izstrādi.

Vietnes, programmas vai digitālā produkta prototipēšana

Vietnes, programmas vai digitālā produkta prototipēšana ir versijas uzmetums vai skice, kas ļauj jums sakārtot un prezentēt savas idejas, lai parādītu komandai vai pasūtītājam vispārējās koncepcijas nodomu, pirms ieguldīt laiku un naudu izstrādē.

Biznesa IT sistēmu izstrāde

Biznesa procesu datu apstrāde jaunā līmenī. Nomaini MS Excel pret pasaules līmeņa datu bāžu risinājumu.

Lietojamības novērtējums

Lietojamības novērtējums atbildes uz eksperta sastādītiem jautājumiem, kas iedalīti vairākās tematiskajās grupās, atkarībā no vietnes, programmas vai cita digitālā produkta specifikas.

Lietojamības testi

Lietojamības tests ir metode vietnes, lietotnes vai cita digitālā produkta funkcionalitātes pārbaudei, novērojot reālus lietotājus, kad viņi veic uzdevumus. Mērķis ir atklāt neskaidrības un iespējas uzlabot vispārējo lietotāja pieredzi.

Lietojamības monitorings

Lietojamības monitorings ir regulāra, ar noteiktu intervālu, izstrādājamās lietotnes, programmas vai cita digitālā produkta lietojamības novērtēšana.